Что нового

BST PRO Dongle Обновления

7/2/08
11 258
6 248
62
Earth
BSTPRO 4.03

Added


Added VIVO Y65 PD1621BF Flashing, Direct unlocking screen lock in EDL(9008) mode, Factory Reseting, Factory Reseting without loss data, Partition tool for read/erase/write any specific partitions, baseband data backup/clear.
Added VIVO Y71 PD1731 Flashing, Direct unlocking screen lock in EDL(9008) mode, Factory Reseting, Factory Reseting without loss data, Partition tool for read/erase/write any specific partitions, baseband data backup/clear.
Added VIVO Y71A PD1731 Flashing, Direct unlocking screen lock in EDL(9008) mode, Factory Reseting, Factory Reseting without loss data, Partition tool for read/erase/write any specific partitions, baseband data backup/clear.
Added VIVO Y71S PD1731C Flashing, Direct unlocking screen lock in EDL(9008) mode, Factory Reseting, Factory Reseting without loss data, Partition tool for read/erase/write any specific partitions, baseband data backup/clear.
Added VIVO Y73 PD1731C Flashing, Direct unlocking screen lock in EDL(9008) mode, Factory Reseting, Factory Reseting without loss data, Partition tool for read/erase/write any specific partitions, baseband data backup/clear.
Added VIVO Y75S PD1708C Flashing, Direct unlocking screen lock in EDL(9008) mode, Factory Reseting, Factory Reseting without loss data, Partition tool for read/erase/write any specific partitions, baseband data backup/clear.




Added XIAOMI 2015201 MI 5 (DUAL LTE) Direct unlocking screen lock in EDL(9008) mode, FDE device screen lock bypass (Invalidate Screen Lock).
Added XIAOMI 2015628 MI 5 (DUAL LTE) Direct unlocking screen lock in EDL(9008) mode, FDE device screen lock bypass (Invalidate Screen Lock).
Added XIAOMI 2015711 MI 5S (DUAL LTE) Direct unlocking screen lock in EDL(9008) mode, FDE device screen lock bypass (Invalidate Screen Lock).
Added XIAOMI 2016070 MI 5S Plus (DUAL LTE) Direct unlocking screen lock in EDL(9008) mode, FDE device screen lock bypass (Invalidate Screen Lock).
Added XIAOMI MCE16 MI 6 (DUAL LTE) Direct unlocking screen lock in EDL(9008) mode, FDE device screen lock bypass (Invalidate Screen Lock).
Added XIAOMI MCT1 MI 6 (DUAL LTE CHM) Direct unlocking screen lock in EDL(9008) mode, FDE device screen lock bypass (Invalidate Screen Lock).
Added XIAOMI MEE7S Redmi Note 5 (DUAL LTE) Direct unlocking screen lock in EDL(9008) mode, FDE device screen lock bypass (Invalidate Screen Lock).
Added XIAOMI MET7S Redmi Note 5 (DUAL LTE CHM) Direct unlocking screen lock in EDL(9008) mode, FDE device screen lock bypass (Invalidate Screen Lock).
Added XIAOMI MEI7S Redmi Note 5 Pro Global (DUAL LTE) Direct unlocking screen lock in EDL(9008) mode, FDE device screen lock bypass (Invalidate Screen Lock).

купить чтобы получить доступ к скрытому контенту.


купить чтобы получить доступ к скрытому контенту.
 
Последнее редактирование модератором:

Кто читал эту тему (всего: 677) Детально

Верх Низ